Erasmus Gelen Öğretim Elamanı Belgeleri

 

LLP Erasmus Personel Ders Verme veya Eğitim Alma Hareketliliği kapsamında Üniversitemize gelen personel için şu belgeler gereklidir:

1. Davet Yazısı (Invitation Letter): Birimimiz tarafından hazırlanan bu belgede gelecek olan personelin ismi, geldiği kurum ve ders verme veya eğitim alma başlangıç ve bitiş tarihleri yer almaktadır. Erasmus Kurum Koordinatörü tarafından imzalanan belge birimimizce gelecek personele e-mail ve posta yoluyla gönderilir.

2. Öğretim Sözleşmesi (Teaching Assignment):Bu belge ders verecek öğretim elemanı ile ders verdiği fakülte/bölüm koordinatörü tarafından doldurularak misafir öğretim elemanı ve birimimizce imzalanır. Bu belgeyi misafir öğretim elemanı elden teslim alabilir veya posta yolu ile karşı kuruma gönderilmesini birimimizden talep edebilir.

3. Katılım Belgesi (Confirmation Letter):Ders veren/eğitim alan personelin Üniversitemizde bulunduğu tarihleri ve ders verdiğini/eğitim aldığını gösterir, birimimizce imzalanmış belgedir. Misafir personel bu belgeyi elden teslim alabilir veya posta yolu ile karşı kuruma gönderilmesini birimimizden talep edebilir.

Bu belgeler dışında gelen öğretim elemanı için konaklama imkanı ve bir öğle veya akşam yemeği birimimizce koordine edilebilir.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için Uzman Metin KARTAL (metinkartal@kafkas.edu.tr, Dahili: 3567) ile iletişime geçiniz.